Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.

* Αγωνιστικά νέα
* Chopper & Cruiser
* Enduro & Motard
* Motocross & Trial
* Naked
* On-Off Road
* Scooter, 3 τροχοί & ATV
* SuperSport
* Touring & Sport-Touring
* Ηλεκτροκίνητα & Υβριδικά
* Κλασσικές, Αντίκα & Cafe racer
* Τεχνικά θέματα
* Αρθρα
* Φωτογραφικό υλικό

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Καλή περιήγηση!
Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.

* Αγωνιστικά νέα
* Chopper & Cruiser
* Enduro & Motard
* Motocross & Trial
* Naked
* On-Off Road
* Scooter, 3 τροχοί & ATV
* SuperSport
* Touring & Sport-Touring
* Ηλεκτροκίνητα & Υβριδικά
* Κλασσικές, Αντίκα & Cafe racer
* Τεχνικά θέματα
* Αρθρα
* Φωτογραφικό υλικό

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Καλή περιήγηση!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ελληνικό Φόρουμ Μοτοσυκλετισμού
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 40 χρόνια γάμου…..

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Menos


Αριθμός μηνυμάτων : 2732
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Earth
Άντρας

40 χρόνια γάμου….. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 40 χρόνια γάμου…..   40 χρόνια γάμου….. Empty03.04.11 17:06

Ένα παντρεμένο ζευγάρι γύρω στα 60, γιορτάζει τη 40κοστή επέτειο του γάμου του, σε ένα ήρεμο, μικρό και ρομαντικό εστιατόριο.
Ξαφνικά, μια μικρόσωμη αλλά όμορφη νεράιδα, παρουσιάζεται στο τραπέζι τους.
Και τους λέει: «επειδή είστε υπόδειγμα γάμου και επειδή αγαπάτε ο ένας τον άλλο για τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα, θα πραγματοποιήσω μια ευχή του καθενός σας.»
Η γυναίκα απαντά αμέσως: «ω, θα ήθελα να κάνω τον γύρο του κόσμου με τον αγαπημένο μου.»
Η νεράιδα κουνάει το μαγικό της ραβδί και, πουφ, να ‘σου 2 εισιτήρια για το κρουαζιερόπλοιο Queen Mary II.
Ο άντρας σκέφτεται για ένα λεπτό και λέει: «όλα αυτά είναι πολύ ρομαντικά, αλλά τέτοια ευκαιρία δεν θα ξαναβρεθεί. Λυπάμαι αγάπη μου, αλλά η ευχή μου είναι να έχω μια σύζυγο, 30 χρόνια νεότερη από εμένα.»
Η σύζυγος και η νεράιδα απογοητεύτηκαν τρομερά, αλλά τι να κάνεις; Η ευχή, είναι ευχή. Έτσι, η νεράιδα κούνησε το ραβδί της και, πουφ, έκανε τον σύζυγο 92 χρονών!!!

Το ηθικό δίδαγμα της ιστορίας:
Οι άντρες που είναι αχάριστοι, θα πρέπει να θυμούνται, πως οι νεράιδες, είναι γένους θηλυκού!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cbrxx.darkbb.com
Vales
Μέλος
Μέλος
Vales


Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2011
Ηλικία : 56
Άντρας

40 χρόνια γάμου….. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 40 χρόνια γάμου…..   40 χρόνια γάμου….. Empty04.04.11 17:55

Όταν είναι μόνοι τους οι άντρες κάνουν καλύτερες ευχές... και δες τι εννοώ.

Είναι ένας τύπος που τους μπάφους τους έχει σε καθημερινή χρήση και σε αρκετή ποσότητα.
Για αδιευκρίνιστους λόγους βρίσκετε για 4η μέρα χαμένος σε μία έρημο. Ελεεινός, τρισάθλιος, διψασμένος και πάνω απ΄όλα χαρμανιασμένος σέρνεται στα 4 με τις λιγοστές δυνάμεις που του απομένουν.
Βυθίζοντας λοιπόν το δεξί του χέρι στην άμμο, πιάνει κάτι μεταλλικό. Το τραβάει έξω και βλέπει με απορία ένα λυχνάρι. Η πρώτη του σκέψη - τυλιγμένη από την απελπισία του - είναι... Λες?
Το τρίβει με το μανίκι του και... τσαφ... βγαίνει το τζίνι.
-Σ΄ευχαριστώ Αφέντη που μ΄ελευθέρωσες κτλ κτλ... έχεις 3 ευχές, ότι γουστάρεις.
Σκέφτεται ο φίλος μας και το πρώτο που ζητάει... δεν είναι νερό. Του λέει -θέλω να μου φτιάξεις ένα μπάφο, που να πίνω να πίνω να πίνω και ποτέ να μην τελειώνει.
Πάφ το τζίνι και του το δίνει εν ριπή οφθαλμού. Το ντουμανιάζει ο φίλος μας κι αρχίζει τα πάφα πούφα.Περνάν 3 ώρες... περνάν 4... 6... 11... το τσιγάρο ατελείωτο. Με το που έφτανε κοντά στην τζιβάνα, ξαναγινότανε ολόκληρο.
Κάποια στιγμή του λέει το τζίνι πως καλό θα ήταν να του πει και τις άλλες 2 ευχές που είχε να πραγματοποιήσει για χάρη του, για να μπορέσει να απολαύσει κι αυτός την ελευθερία του.
Τον κοιτάει ο φίλος μας λίγο βαριεστημένα και του λέει... - Κάνε άλλα δύο και φύγε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
40 χρόνια γάμου…..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Διαδικτυακή πρόταση Γάμου..
» 100 χρόνια σε 10 λεπτά
» Καλή Χρονιά
» καλησπερα και χρονια πολλα!
» Χρονια πολλα Μενο..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ανέκδοτα και Χιούμορ-
Μετάβαση σε: