Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.

* Αγωνιστικά νέα
* Chopper & Cruiser
* Enduro & Motard
* Motocross & Trial
* Naked
* On-Off Road
* Scooter, 3 τροχοί & ATV
* SuperSport
* Touring & Sport-Touring
* Ηλεκτροκίνητα & Υβριδικά
* Κλασσικές, Αντίκα & Cafe racer
* Τεχνικά θέματα
* Αρθρα
* Φωτογραφικό υλικό

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Καλή περιήγηση!
Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.

* Αγωνιστικά νέα
* Chopper & Cruiser
* Enduro & Motard
* Motocross & Trial
* Naked
* On-Off Road
* Scooter, 3 τροχοί & ATV
* SuperSport
* Touring & Sport-Touring
* Ηλεκτροκίνητα & Υβριδικά
* Κλασσικές, Αντίκα & Cafe racer
* Τεχνικά θέματα
* Αρθρα
* Φωτογραφικό υλικό

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Καλή περιήγηση!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ελληνικό Φόρουμ Μοτοσυκλετισμού
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 O Dovi λέει όχι στην Ducati!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vales
Μέλος
Μέλος
Vales


Αριθμός μηνυμάτων : 517
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2011
Ηλικία : 56
Άντρας

O Dovi λέει όχι στην Ducati! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O Dovi λέει όχι στην Ducati!   O Dovi λέει όχι στην Ducati! Empty11.09.11 18:54

Φοβάται την κακή πορεία του Vale, αλλά και του Melandri

Ο Andrea Dovizioso έλαβε πρόσκληση από την Ducati για να τρέξει το 2012 με την Pramac ή με τον Martinez, αλλά ο Ιταλός την απέρειψε!

“Είμαι στην ευτυχή θέση αυτήν την στιγμή στην καριέρα μου, όπου έχω την δυανατότητα να μιλώ με την Honda, την Yamaha, την Suzuki και την Ducati. Βλέπω την Ducati ως μια πολύ ενδιαφέρουσα ομάδα, γιατί έχουν την ίδια φιλοσοφία με εμένα. Στα πολλά μου χρόνια στην Honda πάντα έπρεπε να προσαρμόζομαι σε αυτούς και αυτό είναι ήδη μια μεγάλη διαφορά. Η οικογένεια Ducati-Marlboro είναι πολύ ενδιαφέρουσα, ακόμη και να βρίσκονται σε κάποια δυσκολία τώρα, μετά την υπογραφή με τον Valentino, τον δυνατότερο οδηγό, αυτόν που έχει κερδίσει περισσότερα από κάθε άλλον και δεν παίρνουν παίρνουν τα αποτελέσματα που θα ήθελαν. Σίγουρα το γεγονός ότι δεν έχει πάει όσο καλά, όσο ο Casey κόβει κάπως τον ενθουσιασμό μου, στο ν απάρω αυτόν τον ίδιο δρόμο. Η ιδέα είναι ειλικρινά ελκυστική, αλλά πιστεύω ότι είναι ένα ρίσκο που δεν θέλω να το σκέφτομαι, αφού πιστεύω ότι αυτή η πρόταση θα είναι ανοικτή για μένα για έναν ακόμη χρόνο ή και περισσότερο στο μέλλον. Προς το παρόν νομίζω ότι μπορώ να αφήσω το αποτύπωμά μου ποιο αποτελεσματικά με μια άλλη μοτοσυκλέτα, αλλά βλέποντας ότι όλες οι σημαντικές επαφές θα τελειώσουν προς το τέλος της σεζόν, θα το ξανασυζητήσουμε πάλι βασιζόμενοι στα μελλοντικά αποτελέσματα”.

Βασικά λοιπόν ο Dovi λέει όχι στην Ιταλική εταιρία, γεγονός που εντείνει περισσότερο την αγωνία για το τι θα γίνει με τις νέες λύσεις του Preziosi εν όψη 2012!


Laughing laughing2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
O Dovi λέει όχι στην Ducati!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ducati - Megafactory
» Ανανεωμένο Ducati Diavel
» Ο Παπασταύρου οδηγός της DUCATI για το 2013 !
» Η Ducati ετοιμάζεται για comeback!
» Ducati Power Cruiser

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά θέματα :: Νέα :: Αγωνιστικά νέα-
Μετάβαση σε: