Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.

* Αγωνιστικά νέα
* Chopper & Cruiser
* Enduro & Motard
* Motocross & Trial
* Naked
* On-Off Road
* Scooter, 3 τροχοί & ATV
* SuperSport
* Touring & Sport-Touring
* Ηλεκτροκίνητα & Υβριδικά
* Κλασσικές, Αντίκα & Cafe racer
* Τεχνικά θέματα
* Αρθρα
* Φωτογραφικό υλικό

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Καλή περιήγηση!
Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.

* Αγωνιστικά νέα
* Chopper & Cruiser
* Enduro & Motard
* Motocross & Trial
* Naked
* On-Off Road
* Scooter, 3 τροχοί & ATV
* SuperSport
* Touring & Sport-Touring
* Ηλεκτροκίνητα & Υβριδικά
* Κλασσικές, Αντίκα & Cafe racer
* Τεχνικά θέματα
* Αρθρα
* Φωτογραφικό υλικό

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Καλή περιήγηση!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Ελληνικό Φόρουμ Μοτοσυκλετισμού
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ανάδρομος ο Ερμής...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
manos
Μέλος
Μέλος
manos


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2012
Ηλικία : 70
Τόπος : Αθήνα
Άντρας

Ανάδρομος ο Ερμής... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανάδρομος ο Ερμής...   Ανάδρομος ο Ερμής... Empty08.04.13 14:13

Έλειπα πολλές μέρες απο το σπίτι οπότε είπα να μείνω με την γυναικα αυτό το ΣΚ.
Συνδύαζα (έτσι πίστευα ο αφελής) και εντούρο , αφού κατέβασα τον "Τράγο" στην Σαλαμίνα.

Κυριακή λοιπόν, ο Ξένος έχει φωνάξει παιδιά απο το ΣΑΚΕ να τους δείξει τα μονοπάτια στο νησι.
Μαζευόμαστε και ξεκινάμε....

Τίποτε !!!!!
Ήμουν που ήμουν κουλός, χτες δεν δούλευε τίποτε ! Sad
Μέτρησα τις ραχούλες με τον κώλο μου (κάποια στιγμή μάλλον ένα κούτσουρο απο τα καμένα προσπάθησε να εξερευνήσει και τα εσωτερικά του κώλου μου Shocked ) και απο την αρχή άρχισα να χάνω ανάσες.
Αλλαξα με τον Ξένο το TTR που είναι πιο εύκολο... τα ίδια.
Μάλιστα στα καμένα ξάπλωσα και μου έπιασε το πόδι το μηχανάκι και την άκουσε ο αστραγαλος και κουτσαίνω τωρα (περνάει σιγά σιγά πάντως).
Εκεί λοιπόν που λέγαμε να πάμε με τον Ξένο απο πιο ήρεμα μονοπάτια και είχαμε αφήσει τον frattman να οδηγήσει τα παιδιά, ακούμε απο την κορυφή φωνη.
Στην ανηφόρα με τα βράχια ο Frattman την έφαγε, χτύπησε τον ώμο και δεν μπορουσε να συνεχίσει (μετα την επίσκεψη σε εφημερεύον , και πιο λεπτομερή εξέταση σε αρμόδιο νοσοκομείο, ευτυχώς τα πράγματα είναι καλύτερα. Απλά θέλει τον χρόνο του.

Οπότε τον συνόδεψα εγω πίσω στον πολιτισμό και αφήσαμε τους άλλους να χαρούν το βουνό.
Μπαααααα !
Δεν το ήθελε ο Ερμής !

Λάστιχο ο Ξένος στο TTR και πάει κι αυτός (και του είπα : Πάρε το ΚΤΜ να γουστάρεις, τίποτε εκείνος. Μέλι έχει αυτό το TTR ).
Οι ΣΑΚΕ συνέχισαν μόνοι τους αφου τους έδειξε απο που να πάνε.

Ελπίζω να μην τους απογοητεύσαμε ....

Ωραίοι Salaminiacs !
Ήρθαν οι άνθρωποι να τους πάμε βόλτα και εγκαταλείψαμε και οι τρείς !!!!


Υ.Γ. Για να με τιμωρήσω γύρισα σπίτι και κούρεψα τα χόρτα απο όλο τον κήπο.
Αποτέλεσμα , εκτός απο το πόδι κοψομεσιάστηκα και πηγαίνω σαν σκουράτζο (πρέπει να είμαι κωμικός: Σκυμμένος και κουτσαίνοντας.... Μπράβο κουστουμιά ο σακάτης !!!!!! old man )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Menos


Αριθμός μηνυμάτων : 2732
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Earth
Άντρας

Ανάδρομος ο Ερμής... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανάδρομος ο Ερμής...   Ανάδρομος ο Ερμής... Empty08.04.13 16:24

Οι ΣΑΚΕ τι είναι, και για τι ηλικίες μιλάμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cbrxx.darkbb.com
manos
Μέλος
Μέλος
manos


Αριθμός μηνυμάτων : 118
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2012
Ηλικία : 70
Τόπος : Αθήνα
Άντρας

Ανάδρομος ο Ερμής... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανάδρομος ο Ερμής...   Ανάδρομος ο Ερμής... Empty08.04.13 16:33

Σύλλογος
Αναπήρων
Κουλών
Εντουράδων

Με σήμα τον ανάπηρο.
Γιορτή έχουν , του ..παραλύτου Laughing
Οι ηλικίες τους ... 50 και άνω.
Και ακολουθούν οι διάδοχοι (άξιοι !!!!)

Πέρα απο τα αστεία, είναι φονιάδες !
ο χώρος τους είναι η ΣΑΚΕland (το βουνό πάνω απο το νεκροταφείο Σχιστού μέχρι την άλλη μεριά που περνάει η εθνική απο το Χαίδάρι.
Μια βόλτα να έχεις περάσει απο ΣΑΚΕland .. καταλαβαίνεις τι παιδιά είναι Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Menos


Αριθμός μηνυμάτων : 2732
Ημερομηνία εγγραφής : 27/01/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Earth
Άντρας

Ανάδρομος ο Ερμής... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανάδρομος ο Ερμής...   Ανάδρομος ο Ερμής... Empty08.04.13 16:52

manos έγραψε:
Μέτρησα τις ραχούλες με τον κώλο μου (κάποια στιγμή μάλλον ένα κούτσουρο απο τα καμένα προσπάθησε να εξερευνήσει και τα εσωτερικά του κώλου μου Shocked ) και απο την αρχή άρχισα να χάνω ανάσες.
manos έγραψε:
Μάλιστα στα καμένα ξάπλωσα και μου έπιασε το πόδι το μηχανάκι και την άκουσε ο αστραγαλος και κουτσαίνω τωρα (περνάει σιγά σιγά πάντως).
manos έγραψε:
Στην ανηφόρα με τα βράχια ο Frattman την έφαγε, χτύπησε τον ώμο και δεν μπορουσε να συνεχίσει (μετα την επίσκεψη σε εφημερεύον , και πιο λεπτομερή εξέταση σε αρμόδιο νοσοκομείο, ευτυχώς τα πράγματα είναι καλύτερα. Απλά θέλει τον χρόνο του.
manos έγραψε:
Αποτέλεσμα , εκτός απο το πόδι κοψομεσιάστηκα και πηγαίνω σαν σκουράτζο (πρέπει να είμαι κωμικός: Σκυμμένος και κουτσαίνοντας.... Μπράβο κουστουμιά ο σακάτης !!!!!! old man )
Μετά απο τέτοια "βόλτα" θα πρέπει να δημιουργήσετε και την ομάδα ΠΑΚΕ "Πρωτάρηδων ανάπηρων Κουλών Εντουράδων" για να ακολουθείτε τους ΣΑΚΕ!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cbrxx.darkbb.com
 
Ανάδρομος ο Ερμής...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Forums :: On-Off Road :: Enduro & Motard :: Γενικές συζητήσεις-
Μετάβαση σε: